• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Plaża w mieście 2013

15Wiązów nie jest miejscowością wypoczynkową, ale raz w roku dzieci mogą poczuć klimat hawajskiej plaży. A to za sprawa wiązowskiej biblioteki, która tradycyjnie już w lipcu organizuje „plażę w mieście".


Tym razem pogoda nie dopisała, impreza musiała się odbyć w sali kinowej. Nikomu jednak nie przeszkadzały sztuczne warunki . Amatorów plażowania nie brakowało. I tak jak na każdej przymorskiej plaży było tłoczno i kolorowo. Dzieci porozkładały się na kocach pod parasolami w strojach kąpielowych. A gdy znudziło im się leżakowanie, to wskakiwały do basenu wypełnionego kulkami. Brak piasku i wody nie oznaczał brak dobrej zabawy. Plaża żyła tańcem, wszyscy poruszali się w rytm muzyki. Atmosferę podgrzewały dodatkowe atrakcje. Tradycyjnie już pokaz mody wywołał wiele emocji, zarówno dziewczynki jak i chłopcy chętnie prezentowali swoje stroje na plażowym wybiegu. Sesja zdjęciowa na urwistym klifie przy elektrycznym wentylatorze również znalazła wiele amatorek. Największym powodzeniem cieszyła się jednak sztuczna fala z foli malarskiej generowana przez uczestników, w której po kolei mogły zanurzać się dzieci.
Jak na każdej słonecznej plaży nie mogło zabraknąć również słodkiego orzeźwienia. Dzieci zajadały się pysznymi lodami.
Okazuje się jednak, że do dobrej zabawy dzieci nie potrzebują ani piasku, ani wody. Wystarczy trochę wyobraźni i gadżetów dla stworzenia plażowego klimatu, a impreza zaczyna się kręcić własnym tokiem i czasami jest ją trudno zatrzymać.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1047026
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
202
1251
5939
1013414
34435
19232
1047026
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:21:44

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook