• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Warsztaty wizażu 2013

10Lato to doskonały czas na zmiany, na zabawę z kolorami i eksperymenty z własnym wizerunkiem. Wakacyjne warsztaty makijażu i manikiuru dla nastolatek, które odbyły się w wiązowskiej bibliotece, były świetną okazją do kreowania nowego wyglądu.


Makijaż to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa, sztuka wizażu wymaga pewnej wiedzy, dlatego też w tajniki makeupu wprowadzała dziewczynki pani Agata Jadach – kosmetyczka amatorka. Uczestniczki chętnie poddały się wyczuciu estetycznemu wizażystki i pozwoliły na wielobarwne stylizacje. Podczas gdy dziewczęta barwiły paznokcie, chłopcy w tym czasie w pracowni plastycznej malowali dłonie, po to aby je na kartkach odbijać w różnych kształtach i tworzyć dłoniaste stwory. Galerię prac podziwiały dziewczyny, chłopcy natomiast doznali olśniewającego wrażenia przyglądając się swoim koleżankom.
Zajęcia w tym dniu odbywały się w dwóch różnych strefach, osobno dla dziewcząt i chłopców. Najważniejsze jednak, że nie zabrakło twórczego zapału i wyobraźni.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1046965
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
141
1251
5878
1013414
34374
19232
1046965
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:01:32

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook