• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Biegi przełajowe 2013

11W dniu 19 lipca w Gminnej Bibliotece Publicznej już po raz kolejny zostały zorganizowane wakacyjne biegi przełajowe. Dziecięce biegi przełajowe cieszą się dużym zainteresowaniem młodych sportowców. Atrakcyjność biegów wynika z potrzeby ruchu młodego człowieka.

Dzieci chętnie rywalizują ze sobą, funkcjonuje naturalna chęć sprawdzenia swoich możliwości na tle dużej grupy rówieśników. Uczestnictwo nic nie kosztuje, nie potrzeba do tego specjalnego sprzętu, można po prostu przyjść i pobiec, potrzeba tylko chęci. Nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności, bo bieg jest naturalną formą ruchu. Biegać każdy potrafi, jedni trochę wolniej, drudzy szybciej, ale każdy. Zawodnicy, którzy wyrazili chęć aby uczestniczyć w biegu bibliotecznym zostali podzieleni na sześć kategorii wiekowych, w których rywalizowali o miejsce na podium. Po krótkiej rozgrzewce kolejne grupy wiekowe ustawiały się na starcie, ażeby wystartować w swojej kategorii. Najlepszymi biegaczami w swoich kategoriach okazali się: Klaudia Dubaniowska, Kasia Puzyniak, Kasia Zańko, Igor Nyga, Daniel Karpiński, Dominik Rataj. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a dla wszystkich uczestników w ogrodzie biblioteki czekała słodka niespodzianka.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1170031
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
883
1795
3844
1162727
13014
18312
1170031
Your IP: 3.227.233.6
Server Time: 2019-08-20 16:03:38

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook