• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Olimpiada 2013

24Wakacje to świetny moment na rozgrywki sportowe, tym bardziej, że dzieci bardzo lubią rywalizować i dowodzić , że ich sprawność fizyczna jest w dobrej formie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom biblioteka zorganizowała olimpiadę na wiązowskim stadionie.


Dzieci mogły poczuć atmosferę prawdziwych igrzysk, nie zabrakło kół olimpijskich, podium, medali i dyplomów. Zawody odbywały się w trzech dyscyplinach: rzut woreczkiem do kosza, bieg w workach na czas i rzut piłką na odległość w trzech kategoriach wiekowych. W grupie najmłodszych I miejsce zdobył Krystian Jadach, II – Michał Głodek, III – Kasia Pater. W kategorii średniej: I – Bartek Kaczmarek, II – Emilka Zawłocka, III- Ania Hołowata, wśród najstarszych: I – Maciek Szmidt, II – Łukasz Zańko, III – Malwina Owcarz.
Olimpiada odbyła się w duchu uczciwej rywalizacji sportowej i nikt nie kwestionował nawet spornych wyników. Porażkę przyjmowały dzieci z honorem, zwycięstwo z dumą, ku wielkiemu zaskoczeniu organizatorów uczestnicy podeszli bardzo serio do rozgrywek.
Najmilszym momentem igrzysk było wręczanie medali i dyplomów. Wygrani z przejęciem wchodzili na podium i z powagą przyjmowali wyrazy uznania. Kto wie może któryś z nich wyrośnie kiedyś na „wielkiego sportowca" ? Na pewno predyspozycje i zacięcie sportowe posiadają, a to już jest pierwszy krok do sukcesu.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

0967016
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
147
637
2237
961391
7252
21525
967016
Your IP: 54.92.193.89
Server Time: 2018-11-14 05:37:01

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook