• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzień emerytowanego nauczyciela 2013

3Tradycyjnie już w październiku wiązowska biblioteka zorganizowała spotkanie integracyjne dla emerytowanych nauczycieli z gminy Wiązów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku wiele ciepłych słów do gości skierował Burmistrz UMiG Jerzy Krochmalny oraz dyrektor GBP Barbara Ewa Wyka, dziękując za wieloletnią pracę pedagogiczną włożoną w nauczanie i wychowanie wielu pokoleń.


W części artystycznej czekało na nauczycieli wiele niespodzianek, pierwszą z nich był występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wiązowie, którzy zaprezentowali się w spektaklu pt. „Drzewa i ogrody" przygotowanym przez panią Teresę Sendecką, Teresę Kordę i Anitę Oczkowską. Uczestnicy spotkania podziwiali również popisy dziewcząt z sekcji tańca współczesnego prowadzonego przez Martynę Ewiak. Atrakcją wieczoru okazał się występ Zbigniewa Korpowskiego, który przy akompaniamencie akordeonu przypominał przeboje sprzed lat. Spotkanie przy kawie i cieście upieczonym przez pracowników biblioteki upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Emerytowani nauczyciele powspominali minione lata, pośmiali się i pośpiewali, a na pamiątkę spotkania otrzymali słodki upominek w postaci lukrowanego pierniczka.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

0791854
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
87
225
4411
783621
16220
19449
791854
Your IP: 54.144.73.205
Server Time: 2018-02-25 00:09:45

Partnerzy

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bilbiotek

orange

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook