• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzień emerytowanego nauczyciela 2013

3Tradycyjnie już w październiku wiązowska biblioteka zorganizowała spotkanie integracyjne dla emerytowanych nauczycieli z gminy Wiązów z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku wiele ciepłych słów do gości skierował Burmistrz UMiG Jerzy Krochmalny oraz dyrektor GBP Barbara Ewa Wyka, dziękując za wieloletnią pracę pedagogiczną włożoną w nauczanie i wychowanie wielu pokoleń.


W części artystycznej czekało na nauczycieli wiele niespodzianek, pierwszą z nich był występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wiązowie, którzy zaprezentowali się w spektaklu pt. „Drzewa i ogrody" przygotowanym przez panią Teresę Sendecką, Teresę Kordę i Anitę Oczkowską. Uczestnicy spotkania podziwiali również popisy dziewcząt z sekcji tańca współczesnego prowadzonego przez Martynę Ewiak. Atrakcją wieczoru okazał się występ Zbigniewa Korpowskiego, który przy akompaniamencie akordeonu przypominał przeboje sprzed lat. Spotkanie przy kawie i cieście upieczonym przez pracowników biblioteki upłynęło w bardzo miłej atmosferze. Emerytowani nauczyciele powspominali minione lata, pośmiali się i pośpiewali, a na pamiątkę spotkania otrzymali słodki upominek w postaci lukrowanego pierniczka.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1208727
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
456
462
2110
1203968
7232
21852
1208727
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:41:37

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook