• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Mikołajki w Witowicach 2013

1Wizyta Świętego Mikołaja to moment wyczekiwany przez dzieci przez długi czas. Wymarzone prezenty, upominki, wspólne zdjęcia i zabawa, to chwile długo wspominane przez dzieci.

Aby ten czas stał się dla dzieci jeszcze bardziej wyjątkowy, panie z biblioteki w Wiązowie złożyły mikołajkową wizytę w filii przedszkola w Witowicach z misją promowania czytelnictwa i zachęcania do odwiedzania tej instytucji kultury.

W strojach śnieżynek bibliotekarki przybyły do świetlicy wiejskie, aby tam umilić maluchom czas oczekiwania na świętego Mikołaja. Dzieci wysłuchały bajki o „Arielka i delfinek" w wykonaniu dyrektor biblioteki. W dalszej części dzieci brały udział w zabawach z chustą klanzą. Najwięcej radości sprawiły przedszkolakom konkurs śpiewania i recytowania, tym bardziej, że każdy występ był nagradzany słodkim upominkiem.
Wspólnie spędzony czas z pracownikami biblioteki okazał się bardzo przyjemny i radosny. Dzieci miały okazję spędzić ten mikołajkowy dzień wyjątkowo odświętnie, a poprzez książkę przeniosły się w krainę fantazji, co dodatkowo wprowadziło ich w magiczną atmosferę świąt.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1208790
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
519
462
2173
1203968
7295
21852
1208790
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:27:51

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook