• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

WOŚP w Wiązowie 2014

1Biblioteka po raz pierwszy przyłączyła się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, organizując imprezę w sali widowiskowej. Przygotowano bogatą ofertę dla mieszkańców. Dzieci zaprezentowały się w widowiskach bożonarodzeniowych. Jako pierwsi wystąpili uczniowie ze szkoły w Jaworowie, następnie zerówka z przedszkola w Wiązowie, szkoła z Wawrzyszowa oraz Zespół Szkół Publicznych z Wiązowa.

W dalszej części swoje talenty zaprezentowały dzieci ze szkoły muzycznej, nastolatki z dwóch sekcji tanecznych działających przy GBP. Swoim śpiewem zachwyciła publiczność młoda wokalistka oraz zespół Dwa Księżyce, który zaprezentował się w wersji ludowej.

Między występami pani dyrektor biblioteki przeprowadzała aukcję przedmiotów przekazanych przez sponsorów. Licytacja cieszyła się dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że kolekcja przeznaczona na aukcję była różnorodna, od przedmiotów praktycznych poprzez wyroby artystyczne. Mieszkańcy gminy Wiązów okazali się ludźmi wielkiego serca łącznie z licytacji i z puszek, zebrano 4218 zł i 34 gr. Ten dar serca na pewno pomoże wielu chorym osobom.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1208810
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
539
462
2193
1203968
7315
21852
1208810
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:45:34

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook