• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzisiaj w Betlejem 2014

1Prelekcje z podróżnikami zaliczane są do najciekawszych spotkań, opowieści na podstawie własnych przeżyć są drogocenne, a jeszcze opowiedziane z pasją przenoszą słuchaczy w odległe miejsca.
Dariusz Stępień, strzelińskim globtroterem zabrał wiązowską młodzież gimnazjalna z kl. II d i kl.I b w fascynującą podróż do Ziemi Świętej.

Dyrektora strzelińskiego domu kultury, bo tam na co dzień pracuje pan Dariusz, słuchało się z wielką przyjemnością. Z entuzjazmem wprowadził młodzież w bardzo odległy mentalnie dla nich świat. Przykuł uwagę słuchaczy barwnym stylem i ciekawostkami z życia wielokulturowego społeczeństwa zamieszkującym Jerozolimę. W dodatku cała pogadanka miała ciekawą oprawę wizualną, podróżnik przygotował prezentacje multimedialną relacjonującą wojaże. W międzyczasie można był obejrzeć również zdjęcia wielkoformatowe w antyramach ustawionych na sztalugach.
Spotkanie nie wyczerpało tematu, pan Dariusz mógłby opowiadać jeszcze długo, tym bardziej, że młodzież zafascynowana inną kulturą, miała wiele pytań.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1208758
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
487
462
2141
1203968
7263
21852
1208758
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:03:01

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook