• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzień Kubusia Puchatka 2014

8Najsłynniejszy miś świata, amator miodku, mieszkający w Stumilowym Lesie obchodzi swoje święto w styczniu. Z tej to okazji bibliotekarki z biblioteki wiązowskiej udały się do Szkoły Podstawowej w Wawrzyszowie do najmłodszej grupy dzieci czyli do oddziału przedszkolnego i zerówki .


Na początek w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom" pani dyrektor szkoły w Wawrzyszowie Alicja Bober przeczytała „Puchatku, cierpliwości" A.A. Milne. Gdy już dzieci poznały śnieżne harce misia, mogły same pobawić się w puchatkowe zabawy. Najpierw jednak maluchy musiały udać się do domu misia. Droga była długa i ciężka. Wkoło piętrzyły się śnieżne zaspy, miejscami tworzyły się wielkie lodowiska, a na dodatek wiał mroźny wiatr. Dzieci bardzo mocno zaangażowały się w wirtualną podróż, a animacje teatralne sprawiły dzieciom wiele radości. Za wspaniałą, wspólną zabawę dzieci otrzymały od pani dyrektor biblioteki „małe co nieco" czyli to co misie lubią najbardziej – łakocie.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1208759
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
488
462
2142
1203968
7264
21852
1208759
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:05:07

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook