• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzień Kobiet 2014

5Wiązowska biblioteka po raz kolejny zorganizowała spotkanie dla kobiet z pasją z okazji ich święta. Takie babskie pogaduchy przy kawie organizowane były już parokrotnie w bibliotece. Okazuje się, że są to spotkania niezwykle inspirujące. Można wówczas nie tylko miło spędzić czas, ale również pożytecznie.


Spotkanie zorganizowane było na wielu płaszczyznach. Każda pani mogła znaleźć coś dla siebie. Na początku odbył się prelekcja na temat wizażu i stylizacji, którą poprowadziła Katarzyna Skoczylas – prezes Fabryki Kobiecości. Panie miały okazję skorzystać z profesjonalnych porad w zakresie makijażu i kosmetyków. Dwie uczestniczki poddały się także metamorfozie, w trakcie której pani Kasia zrobiła im fachowy make-up. Uroda nie zależy tylko od dobrej stylizacji, ale również, a w zasadzie przede wszystkim od zdrowego odżywiania. Dlatego też nie zabrakło pokazu kulinarnego przygotowanego przez Zofię Maćkiewicz –menagera Tupperware. Pani Zofia zaproponowała dania smaczne, proste i zdrowe przy użyciu naczyń firmowych. Uczestniczki spotkania miały okazję własnoręcznie wypróbować pojemniki i przygotować muffinki z cukinii, sałatki oraz cafe latte do degustacji. Dla urozmaicenia menu Pani Ania Pater przygotowała dla uczestniczek bułeczki makowe z masłem czosnkowym. Na spotkaniu w gronie kobiet nie mogło zabraknąć książki, dlatego też pani bibliotekarka Basia Antes-Skorupska opowiedziała o trendach czytelniczych i poleciły nowości wydawnicze, a pani dyrektor biblioteki Barbara Ewa Wyka po raz kolejny zapromowała album wydany przez bibliotekę „Księżycowi artyści i satelity".
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, trwało do późnych godzin wieczornych. Wiele niestety spraw zostało jeszcze nie przegadanych, a uczestniczki spotkania miały wiele ciekawych pomysłów, którymi chciałyby się podzielić. Będzie to jednak temat do następnych spotkań w babskim gronie.

Więcej zdjęć tutaj.

Licznik

1208750
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
479
462
2133
1203968
7255
21852
1208750
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:57:48

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook