• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Spotkania autorskie 2014

5Tegoroczne hasło Tygodnia bibliotek „Czytanie łączy pokolenia" zobowiązywało do działań na rzecz dorosłych. Dlatego też w bibliotece zorganizowano dwa spotkania autorskie. Pierwsze odbyło się w ramach Uniwersytetu III wieku z wrocławską poetką i autorką książek dla dzieci Katarzyną Georgiou, która przyjechała wraz z pieśniarką Beatą Sielicką-Kowalską.

Panie zaprezentowały kilka wierszy z tomiku pani Katarzyny „W pogoni za leśnym lichem" w wersji słowno-muzycznej przy akompaniamencie gitary akustycznej. Kolejne spotkanie poświęcone było promocji książki pt. „Marek. Marek Grechuta we wspomnieniach żony Danuty". Autorzy utworu żona artysty Danuta Grechuta i dziennikarz Jakub Baran zachęcali do lektury, poruszającego utworu pełnego zakulisowych wątków z życiorysu Grechuty. Spotkanie przeprowadzone było w ciekawej konwencji, na zasadzie wywiadu w podobnym stylu w jakim napisana została książka.

Więcej zdjęć tutaj.

 

Licznik

1208717
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
446
462
2100
1203968
7222
21852
1208717
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:37:38

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook