• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Ogłoszenia

Sprawdź co nowego w bibliotece

zobacz ogłoszenia

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Piknik rodzinny 2014

3W niedzielę 22 czerwca przy Zespole Szkół w Wiązowie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminny i Gminną Bibliotekę Publiczną. Oficjalnego otwarcia festynu dokonała pani dyrektor biblioteki Barbara Ewa Wyka oraz burmistrz Jerzy Krochmalny.

Później scena w całości oddana została młodym twórcom, na początek wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaworowie z przedstawieniem „Modna szkoła". Następnie przedszkolaki zaprezentowały umiejętności wokalne i taneczne. Kolejne grupy przedstawiły piosenki i tańce tematycznie nawiązujących do emblematu grupy Żabek, Kubusiów i Skrzatów. W repertuarze klasycznym zaprezentowali się uczniowie witowickiej szkoły muzycznej. Duży aplauz zdobył występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wawrzyszowie i wiązowskiego gimnazjum. Okazuje się, że lokalnych talentów nie brakuje, a występy są na coraz to wyższym poziomie. Scena do wieczora tętniła ruchem, po sparingu Świtezia Wiązów na deski weszła grupa trenująca Zumbę. Swoim tańcem rozgrzała licznie przybyłą publiczność, niektórzy z nich przyłączyli się chętnie do zabawy. Uwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Anges z Kucharzowic, w który solistka przypomniała przeboje muzyki rozrywkowej.
Poza sceną na placu przed szkołą można było skorzystać z dodatkowych atrakcji. Dla dzieci rozstawiona była bezkonkurencyjna dmuchana zjeżdżalnia. Najmłodsi mogli pojeździć na kucyku i zrobić sobie z nim zdjęcie. Na łasuchów czekała wata cukrowa, napoje i ciasta, a dla spragnionych grochówka.

Galeria

Licznik

0734020
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
338
600
2553
726472
13376
17744
734020
Your IP: 54.225.16.10
Server Time: 2017-11-24 22:13:36

Partnerzy

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bilbiotek

orange

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook