• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Biblioteka gotuje 2014

1Zabawy z gotowaniem to nowa rozrywka narodowa. Teraz umiejętność kucharzenia to prawdziwa sztuka, a nie tyko codzienna czynność „kury domowej". Własnoręcznie przygotowaną potrawą naprawdę można zaimponować. Moda na pichcenie dotarła również do biblioteki wiązowskiej, gdzie w każdy piątek lipca odbywają się zajęci kulinarne.


W minionym tygodniu dzieciaki spotkały się na wspólnym lepieniu pierogów. Ogród biblioteczny przeorganizowany został pod kulinarny show. Na tarasie, przodem do uczestników, ustawione były stanowiska Masterchefa, w którego rolę wcieliły się Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Jutrzyny – Anna Choina i Janina Domaradzka. Stoliki dzieciaków rozstawione były poniżej, tak żeby mali kucharze mogli przyglądać się, aby później samemu tworzyć różnokształtne pierogi. Wszyscy uczestnicy bardzo mocno zaangażowali się w kulinaria, każdy chciał wyrabiać, wałkować, wycinać i lepić, bez wyjątku na wiek i płeć. Owocem ich pracy były pierogi mniejsze, większe, cieńsze, grubsze, ale na pewno smaczne, bo apetyt dzieciom dopisywał.

Galeria

Licznik

1208718
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
447
462
2101
1203968
7223
21852
1208718
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:37:43

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook