• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Plaża w mieście 2014

1Plaża w środku miasta, to nowe trendy na świecie. Świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu, bez zbędnego wyruszania w daleką podróż. Prawie każdy choć przez chwilę pragnie skorzystać z kąpieli słonecznych.
Taką okazje po raz kolejny miały dzieci spędzające wakacje z biblioteką. W poniedziałkowe przedpołudnie ogród biblioteczny zamienił się w plażę.

Amatorów słonecznej kąpieli nie brakowało. I tak jak na każdej przymorskiej plaży było tłoczno i kolorowo. Dzieci porozkładały się na kocach pod parasolami w strojach kąpielowych. A gdy znudziło im się leżakowanie, to zabierały się do budowania zamków z piasku. Atmosferę podgrzewały dodatkowe atrakcje. Tradycyjnie już pokaz mody wywołał wiele emocji, zarówno dziewczynki jak i chłopcy chętnie prezentowali swoje stroje na plażowym wybiegu. Największym powodzeniem cieszyła się jednak sztuczna fala z foli malarskiej generowana przez uczestników, w której po kolei mogły zanurzać się dzieci. Jak na każdej słonecznej plaży nie mogło zabraknąć również słodkiego orzeźwienia. Dzieci zajadały się pysznymi lodami.
Okazuje się jednak, że do dobrej zabawy dzieci nie potrzebują wiele. Wystarczy muzyka i kilka gadżetów dla stworzenia plażowego klimatu, a impreza zaczyna się kręcić własnym tokiem.

Galeria.

Licznik

1208719
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
448
462
2102
1203968
7224
21852
1208719
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:37:48

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook