• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Wizyta u Indian 2014

1Wycieczkowe środy to czas podróży dalekich i bliskich. Tym razem wraz z biblioteką dzieci wkroczyły w fascynujący świat Indian. W ogródku biblioteki zorganizowano wioskę indiańską z kilkoma namiotami Tipii i kręgiem kamiennym przy ognisku.

Zewsząd dobiegała muzyka, począwszy od odgłosów natury, poprzez szmery grzechotek, melodyjne tony indiańskiego fletu, aż po rytmiczne odgłosy bębnów zachęcających do wspólnego śpiewu i tańców. Z wymalowanymi twarzami łatwiej dzieciom pokonać liczne przeszkody i złapać byka za rogi, dlatego też uczestnicy przybrali barwy wojenne i nadali sobie dwuczłonowe imiona, które podkreślały ich umiejętności. Przenikając egzotyczną krainę Indian uczestnicy otworzyli drogę do niesamowitych przeżyć jakie czekały na nich w czasie indiańskiej wyprawy. Zobaczyli i poczuli jak wyglądało życie rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej, poszerzyli swoją wiedzę, a także sprawdzili się w różnorodnych indiańskich konkurencjach. Połączenie edukacji z dobrą zabawą było najlepszą z możliwych form zdobywania wiedzy i uczenia się przez dzieci.

Galeria

Licznik

0967006
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
137
637
2227
961391
7242
21525
967006
Your IP: 54.92.193.89
Server Time: 2018-11-14 05:20:11

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook