• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Konkurs Talenciaki 2014

5Dzieciaki kochają scenę, uwielbiają występować w świetle reflektorów, dlatego też wiązowska biblioteka wspierając rozwój artystyczny, otwiera przestrzenie dla nastoletnich debiutantów. Kolejny raz na deskach sali widowiskowej zorganizowano „Talenciaki", konkurs dla ambitnych i utalentowanych.

Tym razem do jury zaproszona została Pani Anna Choina, która miała okazję na własnej skórze doświadczyć emocji towarzyszących przy tego typu współzawodnictwie, bowiem w czerwcu wzięła udział w eliminacjach do 6. Edycji „Mam Talent". Pani Ania barwnie opowiadając o kulisach programu, wprowadziła uczestników w świat telewizyjnego show. Gdy przyszedł czas na popisy, młodzi wiązowianie najchętniej prezentowali zdolności z muzyką w tle czyli tańce i śpiewy. Występy były bardzo udane, trudno jednak je było oceniać, aby nie skrzywdzić kogoś niesłuszną opinią i nie zniechęcić do dalszej pracy. Dlatego też nie było przegranych, wszyscy zasłużyli na ogromne brawa i słodki poczęstunek.

Galeria

Licznik

1208751
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
480
462
2134
1203968
7256
21852
1208751
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:58:46

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook