• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Piknik na trawie 2014

1Dzieci bardzo często nie chcą próbować nowych dań, bo dużą wagę przywiązują do ich wyglądu, sposobu podania, koloru i zapachu. Okres wakacji kojarzy nam się głównie z pysznymi, świeżymi i różnobarwnymi owocami. Korzystając z tych letnich dobrodziejstw biblioteka zorganizowała dzieciom z gminy Wiązów piknik na trawie z Tupperware.

Tym razem uczestnicy zajęć zachęcani byli do samodzielnego wykonania sałatek owocowych, kompotów i koktajli, wykorzystując produkty firmowe . Dodatkową atrakcją dla uczestników była Maskotka Butelka Aqua, dzięki której doświadczyły wiele radości i zabawy. Dzieci z wcześniej przyniesionych owoców przygotowywały zdrowe przekąski. Wszyscy bardzo zaangażowali się w działania, a każde dziecko miało okazję kroić, mieszać, nakładać i oczywiście popróbować smakołyków. Wyniki zajęć przeszły najśmielsze oczekiwania! Podczas warsztatów powstało wiele wspaniałych, kolorowych i co najważniejsze zdrowych dań, które wszystkim niezmiernie smakowały.

Galeria

Licznik

1208748
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
477
462
2131
1203968
7253
21852
1208748
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:56:28

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook