• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Basia – najlepsza przyjaciółka dzieci

1„Basia jest małą dziewczynką, mieszka w Polsce i przyjaźni się z rówieśnikami. Nie jest idealnie grzeczna, ale nie sposób jej nie lubić. Często znajduje się w trudnych sytuacjach, ale próbuje sobie z nimi poradzić. A co najważniejsze Basia odkrywa, że ważne pytania mają często proste odpowiedzi" – tak o cyklu piszą recenzenci.


Czy tak jest w rzeczywistości, miały się o tym przekonać pierwszoklasiści z Wawrzyszowa. Dzieci chętnie obejrzały książki Zofii Staneckiej i wstępnie zapoznały się z ilustracjami i bohaterami. Bliżej przyjrzały się książce „Basia i bałagan", którą w ramach „Cała Polska czyta dzieciom" pani dyrektor szkoły podstawowej Kamilla Hebda przeczytała uczniom. Okazało się, że Basia tak samo jak większość milusińskich ma problem ze sprzątaniem. Bo jak mówi bohaterka: „Z bałaganem to jest tak, że on robi się zupełnie sam, ale sprzątać to już się nie chce sam".
Na zakończenie dzieci wykonały piękne rysunki do cyklu książek o „Basi". A że zainteresowały ich dalsze przygody dziewczynki, dlatego też zapowiedziały w najbliższym czasie wizytę w bibliotece.

Galeria

Licznik

1185731
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
24
219
243
1182658
6088
22626
1185731
Your IP: 34.236.170.48
Server Time: 2019-09-16 02:02:37

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook