• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Sprzątanie świata 2014 w Wawrzyszowie

1Z okazji międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata" wiązowska biblioteka po raz kolejny przeprowadziła akcję zachęcającą dzieci do dbania o własne środowisko. Tradycyjnie wzięli w niej udział uczniowie szkoły podstawowej. Tym razem to biblioteka zawitała do Wawrzyszowa.

Edukacja ekologiczną najlepiej zacząć od najmłodszych, dlatego też na warsztaty dotyczące przetwarzania i segregacji śmieci zaproszono dzieci z klasy pierwszej. Uczniowie dowiedzieli się co to jest recykling, co robić ze zużytymi bateriami i do których pojemników wrzucać szkło, papier czy plastik. Po krótkiej pogadance, przyszedł czas na praktykę, najmłodsi zajęli się sortowaniem śmieci.
Z roku na rok widać, że uczniowie są coraz lepiej wyedukowani ekologicznie. Segregowanie odpadów nie stwarza im już tylu trudności. Ważne jest jednak, aby ciągle przypominać o właściwej postawie, bo problem nadprodukcji śmieci jest katastrofą dla środowiska.

Galeria

Licznik

1208796
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
525
462
2179
1203968
7301
21852
1208796
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:31:36

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook