• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Warsztaty o przyjaźni 2014

1W czasach wirtualnych komunikacji zawieranie znajomości czy przyjaźni okazuje się bardzo łatwe. Czy są to jednak przyjaźnie trwałe i lepsze od tych w realu? Nad tym pytaniem zastanawiali się gimnazjaliści z kl. II d z Zespołu Szkół Publicznych z Wiązowa.


Na początku spotkania uczniowie w trakcie pokazu multimedialnego poznali mity i opinie na temat przyjaźni, aby w czasie dyskusji odnieść je do własnych doświadczeń. Następnie gimnazjaliści poszukiwali przykładów literackich przyjaciół, zapoznawali się również z cytatami o przyjaźni znanych myślicieli. W trakcie zabawy integracyjnej uczniowie mieli okazję sprawdzić jak dobrze się znają. Zgadywanka nie sprawiła im wiele trudności, gimnazjaliści rzeczywiście wiedzą na swój temat prawie wszystko. Najwięcej emocji wywołało ostanie zadanie, w którym młodzież musiała napisać co podoba im się, albo za co lubią swojego kolegę, koleżankę. Opinie jakie otrzymali od swoich towarzysz szkolnych były bardzo miłe, niektórzy nie spodziewali się, że są tak dobrze postrzegani przez innych. Młodzież zadeklarowała, że koperty z karteczkami zostawią sobie na pamiątkę.

Galeria

Licznik

1047038
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
214
1251
5951
1013414
34447
19232
1047038
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:28:22

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook