• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzień kobiet 2015

1Wiązowska biblioteka po raz kolejny zorganizowała spotkanie dla kobiet z pasją z okazji ich święta. Takie babskie pogaduchy przy cieście i kawie organizowane były już parokrotnie w bibliotece. Okazuje się, że są to spotkania niezwykle inspirujące. Można wówczas nie tylko miło spędzić czas, ale również pożytecznie.


Spotkanie zorganizowane było na wielu płaszczyznach. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na początku odbył się prezentacja multimedialna artysty Doroty Jarosz-Franczak pod tytułem „Żywioły", która stanowiła cykl fotografii zainspirowany siłami natury: ognia, wody i powietrza. Pokaz z przepięknie zaaranżowaną muzyką uzmysłowił jak bardzo człowiek jest uzależniony od sił przyrody, które mogą budować i niszczyć jednocześnie. Kolejna prelegentka pani Liliana Bańkowska również w swoim wystąpieniu nawiązywały do natury. Udzieliła porad na temat zdrowego stylu życia, o odżywianiu, suplementach, witaminach i ćwiczeniach zdrowotnych. Podziwiać można było rękodzieło artystyczne pani Liliany wykonane technikami filcowania oraz biżuterię z kamieni półszlachetnych. Na spotkaniu w gronie kobiet nie mogło zabraknąć książki, dlatego też bibliotekarka z działu dla dorosłych, opowiedziała o trendach czytelniczych i poleciły nowości wydawnicze.
Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, trwało do późnych godzin wieczornych. Wiele niestety spraw zostało jeszcze nie przegadanych, a uczestniczki spotkania miały wiele ciekawych pomysłów, którymi chciałyby się podzielić. Będzie to jednak temat do następnych spotkań w babskim gronie.

Galeria

Licznik

1047080
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
256
1251
5993
1013414
34489
19232
1047080
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:53:46

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook