• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Wiązowski Finał – Pola Nadziei 2015

image119 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiązowie odbył się festyn finału akcji Pola Nadziei na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Domowego – NADZIEJA, którego honorowy patronat objął burmistrz Jerzy Krochmalny. O godzinie 14.00 odbyło się uroczyste otwarcie imprezy przez Wandę Łużną prezesa stowarzyszenia oraz panią sekretarz Agnieszkę Puzyniak.


Podczas finału zaprezentowano bogaty program artystyczny. Na scenie swoimi umiejętnościami popisywały się przedszkolaki, uczniowie ze wszystkich szkół z gminy Wiązów oraz uczniowie szkoły muzycznej w Witowicach. Miłą atrakcją okazało się występ sekcji tanecznej działającej przy bibliotece. Dzieci zaprezentowały się w tańcach nowoczesnych, a zaraz po nich na scenie pokazał się po raz pierwszy Teatr Tańca „Tuloka", w spektaklu muzycznym. Na zakończenie imprezy wystąpił zespół „Dwa Księżyce". Podczas trwania festynu można było podziwiać wystawę prac plastycznych oraz zakupić słodkie wypieki, które przygotowały sołectwa gminy Wiązów. W licytacji prowadzonej przez Barbarę Antes Skorupską można było zakupić fanty przekazane przez ludzi dobrej woli. Na rzecz hospicjum kwestowali uczniowie gimnazjum pod opieką pani Beaty Mikitowicz oraz wiązowska drużyna harcerska. Dzięki sponsorom i darczyńcom zebrano w gminie Wiązów na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum Domowego – NADZIEJA kwotę 4.895.87 zł + 20 euro. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej imprezy bardzo serdecznie dziękujemy i jesteśmy bardzo podbudowani solidarnością ludzi we wspieraniu tej idei.

Galeria.

Licznik

1046968
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
144
1251
5881
1013414
34377
19232
1046968
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:01:47

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook