• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Wieczór poezji – wiosna 2015

image1Zima, otworzyła cykl spotkań „Cztery pory roku z poezją" w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiązowie. W maju odbyło się kolejne spotkanie, którego motywem przewodnim była wiosna. I tym razem miłośnicy poezji spędzili niepowtarzalny wieczór ze słowem pisanym.

Uczestnicy w nastrojowej atmosferze, przy filiżance kawy, wsłuchiwali się w interpretacje gimnazjalistki Celiny Augustyniak i licealistów Marty Pater i Arkadiusza Jadacha. Tematem przewodnim spotkania była obecna pora roku, więc uczestnicy mieli okazję zasłuchać się w poezji malowanej wiosennymi kolorami. Dodatkowych wrażeń dostarczała poezja śpiewana w wykonaniu Anny Sacały, subtelna muzyka i głęboki tekst jeszcze mocniej przemówił do uczestników.
Kameralne spotkanie skupiło mieszkańców w różnym wieku, zarówno młodych jak i starszych. Przebiegło w miłej atmosferze, dostarczyło wielu pozytywnych emocji i pozwoliło choć na chwilę oderwać się od codziennej prozy życia.

Galeria

Licznik

1047136
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
312
1251
6049
1013414
34545
19232
1047136
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 06:38:28

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook