• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dni Wiązowa 2015

image6W dniach 19-21 czerwca odbyły się w naszej Gminie Dni Wiązowa 2015. Impreza rozpoczęła się w Jaworowie z dniem 19 czerwca. O godzinie 14:00 miało tam miejsce otwarcie Szkoły Podstawowej po renowacji.

Wydarzeniu towarzyszyły występy artystyczne dzieci, pokaz motocykli, walk rycerskich czy wystawa prac plastycznych. O godzinie 17:00 odbyło się oficjalne otwarcie odnowionej świetlicy wiejskiej, a zaraz po nim rozpoczęła się zabawa taneczna. Drugiego dnia wiązowskiego święta o godzinie 12:00 w Kościele Św. Mikołaja w Wiązowie odbyła się uroczysta Msza święta odprawiona w intencji kresowian. Zaraz po niej w Sali Widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej miało miejsce IV Spotkanie Kresowian Ziemi Wiązowskiej podczas, którego nie obyło się bez wspomnień o kresach, rozmów przy herbacie i ciepłych wzruszeń. Tego samego dnia o godzinie 19:00 w kościele parafialnym koncert poezji Jana Pawła II z recytacją wierszy zespołu Follow Him zakończył II dzień Dni Wiązowa. Niedziela była pięknym zwieńczeniem tegorocznego święta. O 14:00 odbył się II Wiązowski Bieg Charytatywny na terenie przy ZSP. Wzięło w nim udział wiele osób, które tym czynem okazali swoje wielkie serce Dzieciom z Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego w Jaszkotlach. O 15:45 rozpoczęły się biegi, kolejno: na szpilkach, główny i crossowy, które przyciągnęły ogromną ilość chętnych do sprawdzenia się na poszczególnych trasach. Kolejnym etapem ostatniego dnia imprezy był koncert zespołu Fragua zaś gwiazdą wieczoru, zespół Lemon, który porwał do zabawy setki mieszkańców naszej gminy.

Galeria

Licznik

1047039
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
215
1251
5952
1013414
34448
19232
1047039
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:28:33

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook