• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Noc bajek 2015

image1Tradycyjnie już w sierpniu wiązowska biblioteka zorganizowała dzieciom nocne bajanie. Na baśniowe spotkanie przybyli uczestniczy przebrani w bajkowe postacie. Na jedną noc bohaterowie dziecięcych książek ożyły, aby wspólnie bawić się i przemierzać fantastyczną krainę baśni.


Niesamowitą przygodę rozpoczął taniec i pokaz bajkowej mody. Sala tętniła muzyką, a scena stała się wspólnym wybiegiem dla różnych przedstawicieli literackich i tych dobrych, i złych: księżniczek, czarownic, Spidermanów czy piratów.
Po szalonej zabawie przyszedł czas na bajeczną kolację, gdyż nie samą literaturą żyją bohaterowie dziecięcych książek. A, że zabawa miała trwać do białego rana, to zapotrzebowanie na energię było spore.
Gdy na zewnątrz zapadł zmrok i zaczęły pojawiać się gwiazdy nadszedł czas na pierwsze czytanie do poduchy. Podtrzymując siedmioletnią tradycję, czytania dzieciom przez dorosłych, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom" pani dyrektor biblioteki Magdalena Krupa przeczytała dzieciom „Serbską baśń" z cyklu „Baśnie z czterech stron świata". W bajkową noc nie mogło zabraknąć również bajki z prądem, dlatego też dzieci mogły liczyć na maraton filmowy. W międzyczasie jednak rozegrała się bitwa na poduszki i konkurs wiedzy bajkowej.
Wspólne czytanie i wędrownie po niesamowitej krainie baśni trwało do późnych godzin. Wytrwałych uczestników dopiero świt zmorzył snem przenosząc tym samym do realnego świata.

Galeria

Licznik

0966931
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
62
637
2152
961391
7167
21525
966931
Your IP: 54.92.193.89
Server Time: 2018-11-14 04:24:31

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook