• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Parafialny Piknik Rodzinny 2015

113 września na stadionie „Świteź" w Wiązowie odbył się Parafialny Piknik Rodzinny zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w Wiązowie, Gminną Bibliotekę Publiczną w Wiązowie, Parafię pw. Św. Mikołaja w Wiązowie oraz Świteź, który rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele parafialnym oraz była jednocześnie eucharystią dziękczynną na zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

Następnie księża: Adam Skalniak oraz Waldemar Cwynar przybliżyli zebranym teksty adhortacji apostolskiej Familiaris consorcio Jana Pawła II poświęconej rodzinie chrześcijańskiej. Po wystąpieniu księży przyszedł czas na występ klasy VI „B" ze szkoły podstawowej z Wiązowa z piosenką „Pójdziemy na Księżyc" pod opieką Teresy Sendeckiej. Podczas pikniku odbyła się również Fitness- Zumba pod przewodnictwem Mileny Cierpińskiej oraz występ zespołu „Stokrotki" z Kowalowa, prowadzony przez Kingę Knopik. W trakcie imprezy listy Jana Pawła II przedstawili zebranym burmistrz Jerzy Krochmalny, sekretarz Agnieszka Puzyniak, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie Magdalena Krupa. Na koniec pikniku wystąpiła gwiazda wieczoru- rapujący ksiądz Adam Bilski ze swoim repertuarem oraz zespół „Bagienne świetliki" z Namysłowa z pokazem Fair Show. Piknik okazał się dobrym pomysłem na spędzenie przez mieszkańców wolnego, niedzielnego popołudnia.

Galeria

Licznik

0791850
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
83
225
4407
783621
16216
19449
791850
Your IP: 54.144.73.205
Server Time: 2018-02-25 00:09:36

Partnerzy

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bilbiotek

orange

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook