• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Mikołajkowa Noc 2015

image8W nocy z 4/5 grudnia w naszej bibliotece odbyła się tradycyjna już „noc bajek". Na początku każde z dzieci otrzymało plakietkę ze swoim imieniem, aby za chwilkę przejść do wspólnych zabaw. Tańce, zgadywanki czy zabawy z kolorową chustą „klauza".. to tylko niektóre z atrakcji, które czekały dzieci podczas nocy bajek.

Nie mogło przecież zabraknąć czytania różnych książek, również o zimie i świętach. Dodatkowo zagadki okazały się dobrym pomysłem na zorganizowanie maluchom wolnego czasu. Dzieci nie były tylko głodne wrażeń ale też kolacji, więc przeszedł i na nią czas. Gdy dzieci już się najadły miały więcej siły na dalsze harce i zabawy, jednak najbardziej cieszyły się na przyjście Świętego Mikołaja, który w końcu ich odwiedził. Każde dziecko zostało obdarowane przez wyczekiwanego gościa paczką. Prezenty podobały się dzieciom a otwieranie ich i oglądanie sprawiło im wiele radości. Po wieczorze pełnym wrażeń przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Dzieci smacznie zasnęły, aby pewno śnić o Mikołaju i nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia.

Galeria

Licznik

1046970
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
146
1251
5883
1013414
34379
19232
1046970
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:01:55

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook