• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Ozdoby choinkowe z masy solnej

image4Nie można wyobrazić sobie Świąt Bożego Narodzenia bez choinki i ozdób choinkowych. Są one bardzo ważnym elementem tego cudownego okresu. Estetyczne, ładne, błyszczące... nadają świętom specyficznego blasku.


W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia w przedszkolach w gminie Wiązów odbyły się zajęcia plastyczne o tej tematyce. Wzięły w nich udział uczniowie z przedszkola miejskiego w Wiązowie z grup: Motyle, Pszczółki i Kubusie, a także Tygryski z Witowic. Dzieci własnoręcznie wykonywały ozdoby choinkowe z masy solnej.
Nie skończyło się na jednym dziele. Dzieci były bardzo zainteresowane tym sposobem wykonywania prac plastycznych. Widać było wkład i zaangażowanie dzieci podczas ozdabiania choinek, gwiazdeczek i innych figur z masy solnej. Efekty były przepełnione pomysłowością i kreatywnością a dzieci uśmiechem i radością, bo miały okazję zrobić coś nowego i oryginalnego- same.

Galeria

Licznik

1047095
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
271
1251
6008
1013414
34504
19232
1047095
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 06:07:45

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook