• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

XXIV finał WOŚP.

image2W niedzielę 13.02.2016r w całej Polsce na różne sposoby obchodzony był XXIV finał WOŚP. Również Gminna Biblioteka Publiczna w Wiązowie wzięła udział w tym niezwykłym przedsięwzięciu, które od 24 lat ratuje życie i zdrowie tysiąca dzieci, a od kilku edycji również starszych ludzi poprzez udostępnianie im bardzo drogiego sprzętu medycznego.


Obchody Finału WOŚP w Wiązowie rozpoczęły się od przemówienia dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiązowie- Magdaleny Krupy oraz burmistrza miasta i gminy Wiązów- Jerzego Krochmalnego. Cała sala widowiskowa była wypełniona po brzegi publicznością, która przybyła aby wspierać akcję Jerzego Owsiaka. Czas umilany był przez występy uczniów Przedszkola Miejskiego „Bajkowy Ogród" z Wiązowa, z zespołu szkół publicznych w Wiązowie oraz szkoły podstawowej w Wawrzyszowie. Było na co popatrzeć: dzieci przedstawiały Jasełka, kolejna grupa zaprezentowała pokaz tańca oraz przedstawienie o królu. Pomiędzy występami odbywały się licytacje na rzecz WOŚP a także harcerze z puszkami zbierali cenne „złotówki" na tę inicjatywę.

W sumie zebrano podczas XXIV Finału WOŚP w Wiązowie 7.774,43 zł. Ludzie przekazali nie tylko dużą sumę pieniędzy, ale przede wszystkim udowodnili, że mają ogromne serca, bo wrzucając pieniądze do puszki i licytując różne przedmioty, pomogli chorym dzieciom. Kolejny Finał WOŚP za rok, ale działania na rzecz Orkiestry trwają przez 365 dni w roku od 24 lat i należy o tym pamiętać, aby przy kolejnej akcji była ona uhonorowaniem tego roku wysiłku i napędem na kolejny oraz pobijanie nowych rekordów w uzbieranych pieniądzach na rzecz chorych dzieci.

Galeria

Licznik

1047005
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
181
1251
5918
1013414
34414
19232
1047005
Your IP: 3.80.60.248
Server Time: 2019-02-16 05:06:51

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook