• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Pokaz mody zimowej i turniej tenisa stołowego

image4Środowe przedpołudnie upłynęło pod tematyką sportową i plastyczną. Najpierw odbyły się zajęcia plastyczne, na których dziewczynki wykonywały gazetkę modową.

Tworzyły własne stroje modowe, wycinając z gazet odpowiednie fotografie ubrań i modelek. Chłopcy natomiast spędzili ten czas na grze na Xbox Kineckt jak również dziewczynki, które po skończeniu prac dołączyły do nich. Gry taneczne, wesoła rywalizacja przyniosły młodym dużo pozytywnego humoru i kreatywnie spędzonego czasu wolnego. O godz. 10:00 w sali pod kasztanem dla starszej młodzieży odbył się turniej tenisa stołowego w którym wzięło udział 9 chłopców. Rywalizacja była zacięta, każdemu zależało na jak najlepszym wyniku i zdobyciu głównej nagrody, którymi były słuchawki bezprzewodowe, latarka oraz oczywiście medale i pamiątkowe dyplomy. Ciekawa gra zakończyła się następującym wynikiem: I miejsce zajął Łukasz Zańko, II miejsce Kacper Kulicki, a trzecim szczęśliwcem okazał się Michał Wojdyła.

Galeria

Licznik

1208589
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
318
462
1972
1203968
7094
21852
1208589
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 15:30:16

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook