• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Poezja Jana Pawła II

image2W cyklu spotkań „Cztery pory roku z poezją" biblioteka zorganizowała imprezę dla miłośników literatury.

Tym razem tematem przewodnim była poezja Jana Pawła II, chociaż nie zabrakło również wierszy zimowych, ze względu na porę roku oraz liryki miłosnej z okazji walentynek.
Uczestnicy w nastrojowej atmosferze, przy filiżance kawy, obejrzeli prezentację o twórczości papieża Polaka oraz wsłuchiwali się w interpretacje jego wierszy, którą zaprezentowała młodzież z kółka teatralnego. Kolejnym punktem programu było rozdanie dyplomów laureatom konkursu plastycznego ogłoszonego przez ks. Kamila Kasztelana: „Portret Jana Pawła II" dla przedszkola i szkoły podstawowej kl. I-III, „Jan Paweł II przyjacielem młodych dla kl. IV-VI oraz „Jan Paweł II moim autorytetem" dla gimnazjum.
Przez cały wieczór uczestnicy czytali poezję różnych autorów oraz własną. Dla rozluźnienia i zintegrowania grupy uczestnicy otrzymali zadanie, z przypadkowo dobranych wyrazów musieli skomponować wiersz. Zabawa dostarczyła wielu pozytywnych emocji i pozwoliła uwolnić wodze wyobraźni.
Kameralne spotkanie skupiło mieszkańców w różnym wieku, zarówno młodych jak i starszych. Przebiegło w miłej atmosferze i pozwoliło choć na chwile oderwać się od codziennej prozy życia.

Galeria

Licznik

1208662
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
391
462
2045
1203968
7167
21852
1208662
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 16:43:53

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook