• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Noc z bajkami braci Grimm

image7W nocy z 19/20 lutego odbyła się kolejna edycja bibliotecznej Nocy Bajek. Tym razem dla dzieci z parafii Kucharzowice i Bąków. Inicjatorem przedsięwzięcia byli ks. Waldemar Cwynar oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Wiązowie.

W akcję włączyło się 21 dzieci. Tak jak podczas poprzednich nocy nie obyło się bez atrakcji. Noc bajek rozpoczęła się wspólną kolacją. Kanapki z dżemem, nutellą czy pomidorem- każdy mógł dopasować konfigurację do swojego smaku i podniebienia. Następnie wszyscy udali się do sali widowiskowej, aby na dobre rozpocząć zajęcia. Przygotowane dla dzieci zabawy i konkursy z nagrodami umilały czas spędzony przez nie w bibliotece. Nie obyło się bez czytania bajek i oglądania ich. Był czas na zagadki, kalambury, zabawy z hula – hop i piłkami jak i mnóstwem innych rzeczy. Moc atrakcji, konkursów i zadań podobała się dzieciom. Po nich przyszedł czas na sen, bo nawet po miło spędzonym czasie i zabawie organizm potrzebuje regeneracji, aby móc znowu wstać i zacząć dzień z pełną energią i dobrym samopoczuciem.

Galeria

Licznik

1208808
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
537
462
2191
1203968
7313
21852
1208808
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:43:11

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook