• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzień Kobiet . Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

image6Po raz kolejny w wiązowskiej bibliotece zostało zorganizowane spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Kawa, ciasto, rozmowy i miła atmosfera ... to kobiety lubią najbardziej.


Na początku wszystkich zebranych powitała dyrektor biblioteki Magdalena Krupa oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wiązów Jerzy Krochmalny. Po oficjalnych przemówieniach przyszedł czas na część artystyczną. Najpierw na scenie pojawiła się Anna Sacała, która wykonała piosenkę z repertuaru Edyty Górniak „To nie ja byłam Ewą". Kolejną część spotkania otworzyło przedstawienie o „Adamie i Ewie" w wersji sparodiowanej. To nie był jednak koniec. Pojawiła się również dobrze znana z kabaretu Paranienormalni „Mariolka", w której rolę wcielił się Arkadiusz Jadach.
Nareszcie przyszedł czas na wyczekiwanego gościa. Rozpoczęło się spotkanie z autorką dobrze znaną naszym czytelniczkom książek takich jak „Jesteś moja dzikusko" czy trylogii „Szukaj mnie wśród lawendy" czyli z Agnieszką Lingas – Łoniewską. Wrocławianka opowiedziała wiele ciekawostek dotyczących swojej pracy: jak od kuchni wygląda tworzenie powieści, gdzie autorka szukała inspiracji do tworzenia swoich postaci czy tematyki książek, ale też o rzeczach związanych z muzyką czy przyziemnymi sprawami z którymi każdy w swoim życiu się mierzy. Na końcu każdy miał szansę zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem i zdobyć autograf. Chętnych nie brakowało a spotkanie okazało się oryginalnym pomysłem na spędzenie Dnia Kobiet.

Galeria

Licznik

1208773
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
502
462
2156
1203968
7278
21852
1208773
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:12:42

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook