• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Ogłoszenia

Sprawdź co nowego w bibliotece

zobacz ogłoszenia

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Rozstrzygnięcia Plastycznego Konkursu Wielkanocnego 2016

image1Rozstrzygnięcia Plastycznego Konkursu Wielkanocnego 2016
Przed Świętami Wielkanocnymi rozstrzygnięto plastyczny konkurs wielkanocny w trzech kategoriach


Lista osób nagrodzonych w konkursie:
Kategoria : „Kurczak wielkanocny"
Przedszkole i klasa I-III
I miejsce - Miłosz Hrazdil kl. 0 Szkoła Podstawowa w Jaworowie

II miejsce - Gabrysia Cieślik kl. II b ZSP w Wiązowie

III miejsce - Krems Oskar kl. I Szkoła Podstawowa w Jaworowie
Wyróżnienia:
Filip Zagrobelny II b ZSP Wiązów
Sekcja plastyczna działające przy GBP w Wiązowie

Klasa IV-VI
I miejsce - Damian Piechnat kl. VI Szkoła Podstawowa w Jaworowie

II miejsce - Martyna Jopa kl. IV Szkoła Podstawowa w Jaworowie

III miejsce - Jagoda Puzyniak kl. IV Szkoła Podstawowa w Jaworowie
Wyróżnienia:
Małgorzata Wolańska kl. V Szkoła Podstawowa w Jaworowie

Kategoria : „Zając wielkanocny"
Przedszkole Klasa I-III
I miejsce - Aleksander Zgonina kl. II Szkoła Podstawowa w Jaworowie

II miejsce - Piotr Golański Przedszkole - Szkoła Podstawowa w Jaworowie

III miejsce - Marta Kowalska kl. II ZSP w Wiązowie
Wyróżnienia:
Zuzanna Pabian kl. II ZSP w Wiązowie
Marianna Pabian Przedszkole Miejskie „Bajkowy Ogród"

Klasa IV-VI
I miejsce - Piotr Czwartos Mojsiejów kl. VI Szkoła Podstawowa w Jaworowie

II miejsce - Karina Korpowska kl. VI ZSP w Wiązowie

III miejsce - Robert Rakoczy kl. V Szkoła Podstawowa w Jaworowie
Jakub Rakoczy kl. V Szkoła Podstawowa w Jaworowie
Wyróżnienia:
Oliwia Ekiert kl. V Szkoła Podstawowa w Jaworowie
Marcel Krems kl. VI Szkoła Podstawowa w Jaworowie

Kategoria : „Baranek wielkanocny"
Przedszkole Klasa I-III
I miejsce - Zuzia Kwaśniewicz kl. II Szkoła Podstawowa w Jaworowie

II miejsce - Hania Golańska kl. II Szkoła Podstawowa w Jaworowie

III miejsce - Julia Wojtuściszyn kl. I Szkoła Podstawowa w Wawrzyszowie
Wyróżnienia:
Grupa „Żabki" Przedszkole Miejskie „Bajkowy Ogród"

Klasa IV-VI
I miejsce - Kinga Małolepsza kl. V Szkoła Podstawowa w Jaworowie

II miejsce - Marta Kiraga kl. IV Szkoła Podstawowa w Jaworowie

III miejsce - Oliwia Psiurska kl. V Szkoła Podstawowa w Jaworowie
Wyróżnienia:
Mateusz Lambert kl. VI Szkoła Podstawowa w Jaworowie
Ewelina Krems kl. VI ZSP Wiązów

Galeria

Licznik

0715507
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
224
465
689
711460
12607
15466
715507
Your IP: 54.162.154.91
Server Time: 2017-10-23 10:01:26

Partnerzy

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bilbiotek

orange

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook