• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Noc bajek z „Akademią Pana Kleksa”

image1Kolejną noc bajek w przestrzeni wiązowskiej biblioteki mogły spędzić dzieci z kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Jaworowie z 1/2 kwietnia. Tym razem motywem przewodnim była „Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy i wszystkie działania zorganizowane były wokół tej książki, która jest jedną z najbardziej ulubionych lektur czwartoklasistów.

Pomimo późnej pory odbyło się kilka lekcji tj. lekcja kaligrafii, kleksografii i oczywiście gimnastyki. Dzieci bawiły się znakomicie, a z rozwiazywaniem konkursów radziły sobie świetnie, o czym świadczyła ilość piegów, bo za każdą poprawną odpowiedź uczestnicy dostawali kolorowe kropeczki na nosie. Jak zawsze, gdy nocują dzieci w bibliotece, najważniejszym punktem programu jest wspólna kolacja, najpierw przygotowywanie jej, a później smaczna konsumpcja w dobrym towarzystwie. Noc kojarzy się ze spaniem, ale oczywiście tym razem nie było mowy nawet o drzemce, szkoda byłoby przespać dobrą zabawę, która coraz bardziej się rozkręcała.

Galeria

Licznik

1208763
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
492
462
2146
1203968
7268
21852
1208763
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:06:50

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook