• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Spotkanie na szczycie – Ambasadorowie Biblioteki

image1Projekt „Wyprawa do Głębi Biblioteki" niebawem zostanie uruchomiony na terenie gminy Wiązów, tymczasem trwają przygotowania. Pierwsze spotkanie robocze – „Spotkanie na szczycie" miało na celu pozyskania ambasadorów biblioteki, którzy pracowaliby na rzecz budowania partnerstwa społeczno-publicznego skupionego wokół biblioteki.

Na początku odbyły się prezentacje partnerskich uczestników projektu. Anetta Dulębowska – wiceprezes Fundacji Atena zapoznała z działalnością fundacji, natomiast dyrektor biblioteki Magdalena Krupa przedstawiła w jaki sposób funkcjonuje biblioteka i jakie działania zakłada projekt. W drugiej części zaproszeni goście: burmistrz, pani sekretarz i skarbnik, dyrektorzy szkół, przedszkola, radni, sołtysi odnieśli się do działań, zaproponowali ciekawe rozwiązania, a przede wszystkim zadeklarowali pomoc. Spotkanie przyniosło zamierzony skutek i dobrze rokuje na przyszłą współpracę. Projekt „Wyprawa do Głębi Biblioteki" niebawem zostanie uruchomiony na terenie gminy Wiązów, tymczasem trwają przygotowania. Pierwsze spotkanie robocze – „Spotkanie na szczycie" miało na celu pozyskania ambasadorów biblioteki, którzy pracowaliby na rzecz budowania partnerstwa społeczno-publicznego skupionego wokół biblioteki. Na początku odbyły się prezentacje partnerskich uczestników projektu. Anetta Dulębowska – wiceprezes Fundacji Atena zapoznała z działalnością fundacji, natomiast dyrektor biblioteki Magdalena Krupa przedstawiła w jaki sposób funkcjonuje biblioteka i jakie działania zakłada projekt. W drugiej części zaproszeni goście: burmistrz, pani sekretarz i skarbnik, dyrektorzy szkół, przedszkola, radni, sołtysi odnieśli się do działań, zaproponowali ciekawe rozwiązania, a przede wszystkim zadeklarowali pomoc. Spotkanie przyniosło zamierzony skutek i dobrze rokuje na przyszłą współpracę.

Galeria

Licznik

0984616
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
524
395
2946
977714
7535
17317
984616
Your IP: 35.175.182.106
Server Time: 2018-12-13 22:42:24

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook