• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Spotkanie na szczycie – Ambasadorowie Biblioteki

image1Projekt „Wyprawa do Głębi Biblioteki" niebawem zostanie uruchomiony na terenie gminy Wiązów, tymczasem trwają przygotowania. Pierwsze spotkanie robocze – „Spotkanie na szczycie" miało na celu pozyskania ambasadorów biblioteki, którzy pracowaliby na rzecz budowania partnerstwa społeczno-publicznego skupionego wokół biblioteki.

Na początku odbyły się prezentacje partnerskich uczestników projektu. Anetta Dulębowska – wiceprezes Fundacji Atena zapoznała z działalnością fundacji, natomiast dyrektor biblioteki Magdalena Krupa przedstawiła w jaki sposób funkcjonuje biblioteka i jakie działania zakłada projekt. W drugiej części zaproszeni goście: burmistrz, pani sekretarz i skarbnik, dyrektorzy szkół, przedszkola, radni, sołtysi odnieśli się do działań, zaproponowali ciekawe rozwiązania, a przede wszystkim zadeklarowali pomoc. Spotkanie przyniosło zamierzony skutek i dobrze rokuje na przyszłą współpracę. Projekt „Wyprawa do Głębi Biblioteki" niebawem zostanie uruchomiony na terenie gminy Wiązów, tymczasem trwają przygotowania. Pierwsze spotkanie robocze – „Spotkanie na szczycie" miało na celu pozyskania ambasadorów biblioteki, którzy pracowaliby na rzecz budowania partnerstwa społeczno-publicznego skupionego wokół biblioteki. Na początku odbyły się prezentacje partnerskich uczestników projektu. Anetta Dulębowska – wiceprezes Fundacji Atena zapoznała z działalnością fundacji, natomiast dyrektor biblioteki Magdalena Krupa przedstawiła w jaki sposób funkcjonuje biblioteka i jakie działania zakłada projekt. W drugiej części zaproszeni goście: burmistrz, pani sekretarz i skarbnik, dyrektorzy szkół, przedszkola, radni, sołtysi odnieśli się do działań, zaproponowali ciekawe rozwiązania, a przede wszystkim zadeklarowali pomoc. Spotkanie przyniosło zamierzony skutek i dobrze rokuje na przyszłą współpracę.

Galeria

Licznik

1208767
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
496
462
2150
1203968
7272
21852
1208767
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 18:08:53

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook