• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Wizyty uczniów w bibliotece 2016


image1Koniec roku sprzyja wyjściom z budynków szkolnych, dlatego też chętnie w tym czasie uczniowie odwiedzają Gminną Bibliotekę Publiczną. Gościliśmy ostatnio piąto- i szóstoklasistów ze szkoły z Jaworowa oraz drugą i piąta klasa ze szkoły w Wiązowie.

Była to świetna okazja, aby wspólnie poczytać i przeprowadzić pogadanki na luźne tematy. Była mowa o zdrowym żywieniu i ciekawych przepisach. Zdarzyła się również okazja, aby pochwalić się działalnością biblioteki, dlatego też wyświetlony został film promujący bibliotekę oraz zaprezentowana została historia ukryta w pożółkłych kartach kronik. Uczniowie lubią takie letnie wypady i niestandardowe lekcje, a ku zdziwieniu dorosłych, bardziej zaciekawiła ich rękopiśmienna kronika niż zapis cyfrowy z komputera. Nowe technologie dzieciaki mają na co dzień, natomiast archiwalia, które skrywają historię, nie trafiają się zbyt często i dlatego są prawdziwa gratką dla młodych odbiorców. Biblioteka jest więc odpowiednim miejscem, które łączy nowoczesność z tradycją i dzięki temu stwarza możliwość edukowania na wielu płaszczyznach.

Galeria

Licznik

1208664
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
393
462
2047
1203968
7169
21852
1208664
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 16:44:44

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook