• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Spotkanie Kresowian 2016

image124 czerwca rozpoczęły się dni Wiązowa. Spotkanie Kresowian Ziemi Wiązowskiej w Gminnej Bibliotece Publicznej zainaugurowało obchody corocznego święta miasta. Uroczysta msza św. odprawiona w parafialnym kościele była oficjalnym otwarciem tego święta.

Po niej złożono kwiaty pod pomnikiem upamiętniających poległych za wschodnią granicą. Następnie wszyscy wybrali się do W Sali Widowiskowej zebrało się ponad 100 osób, którzy przybyli, aby jak co roku przywrócić wspomnienia życia na kresach. Nie obyło się również bez przemówień i występów. W Sali widowiskowej wszystkich przywitał burmistrz Jerzy Krochmalny oraz Edwarda Derkowska, który wraz ze swoją klasą przygotowała prezentację dotyczącą Kresów. Na scenie pokazali się lokalni artyści z naszej gminy: Zbigniew Korpowski, Skrzydła Ateny oraz Anna Sacała, którzy wystąpili przed zebranymi gośćmi wykonując znane kresowe piosenki. Każdy mógł też skosztować smaków kuchni kresowej i porozmawiać na różne, ciekawe tematy. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Galeria

Licznik

1208633
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
362
462
2016
1203968
7138
21852
1208633
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 16:06:46

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook