• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dni Wiązowa 2016

image1Drugi dzień Dni Wiązowa odbywał się w rytmie Euro 2016 na stadionie sportowym. O godz. 14:00 uroczystego otwarcia święta dokonał burmistrz miasta i gminy Wiązów Jerzy Krochmalny oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Magdalena Krupa.

Po części oficjalnej i powitaniu zebranych mieszkańców naszej gminy na scenie wystąpiły dzieci z okolicznych szkół gminy Wiązów w specjalnie na tę okazję przygotowanych układach artystycznych. Gdy wszyscy już zaprezentowali się na scenie przyszedł czas na wyczekiwaną przez kibiców transmisję meczu, podczas którego nasi chłopcy grali na Stade Vélodrome w Marsylii z drużyną Szwajcarii. Po rozgrywkach piłkarskich oglądanych na telebimie, przyszedł czas na konkurencje sportowe prowadzone przez WKS Śląsk na boisku Świtezi, gdzie być może przyszli reprezentanci naszej kadry narodowej ćwiczyli swoje umiejętności piłkarskie. O 18:30 odbył się kabaret przygotowany przez sekcję teatralną działającą przy GBP, bo nie ma to jak rozluźnienie się po emocjonującym meczu. Po godzinie 19:00 w taneczne rytmy wprowadził wszystkich lokalny zespół Enduro, grając znane piosenki z lat 80'. Po tańcach był czas, aby na chwilę złapać oddech, bo miało miejsce wręczenie nagród w konkursie z okazji imienin Jana oraz Janiny i urodzonych 25 czerwca. To nie był koniec atrakcji przygotowanych na wiązowskie święto. O 20:15 wszystkich powitały „Bagienne Świetliki", które zaprezentowały niesamowity pokaz teatru ognia połączony z układem choreograficznym. O 21:00 odbyła się kolejna transmisja meczu, tym razem na telebimie można było oglądać zmagania drużyny chorwackiej i portugalskiej. Po emocjach sportowych, rozpoczęły się taneczne, ponieważ zebranym przygrywał zespół lokalny przy którego dźwiękach zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Galeria

Licznik

0987062
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
142
510
1428
981670
9981
17317
987062
Your IP: 54.147.16.12
Server Time: 2018-12-19 03:13:34

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook