• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

I tydzień lipca 2016

image1Wraz z początkiem lipca rozpoczęliśmy w naszej bibliotece jak co roku zajęcia wakacyjne dla dzieci z naszej gminy. Na początek wspólnie z dziećmi ustaliliśmy regulamin, którego wszyscy zobowiązaliśmy się skrupulatnie przestrzegać.

Plakaty wakacyjne tworzone w grupach miały za zadanie pobudzić kreatywność dzieci, a zajęcia sportowe, biegi sztafetowe zorganizowane tego dnia, obudzić chęć do zajęć ruchowych wśród dzieci. We wtorek dzień upłynął przy zajęciach plastycznych, gdzie wraz z panią Dorotą Jarosz-Franczak, dzieci kolorowały skomplikowane wzory na skrzydłach motyla. Praca to pokazała kreatywność i pomysłowość dzieci. Po plastyce przyszedł czas na lekcję makijażu. Panie: Agata Jadach oraz Elżbieta Golańska wykonały makijaże dziewczynkom, co bardzo przypadło im do gustu. W środę zajęcia rozpoczęły się od krótkiego relaksu przed grillowaniem. Dzieci wspólnie obejrzały bajkę w Sali widowiskowej, aby po seansie udać się na piknik w ogródku bibliotecznym . Oprócz pysznych kiełbasek, którymi z chęcią wszyscy się delektowali, był również czas na zabawy pobudzające sportowego ducha dzieci. W czwartek wszyscy zebrali się w Sali pod Kasztanem i wraz z panią Dorotą wykonywali tekturowe strachy na wróble. Po plastyce przyszedł czas na zabawę na świeżym powietrzu. Tym razem wszyscy wzięli udział w podchodach. Długa trasa nie okazała się jednak przeszkodą do ciekawie, wesoło i aktywnie spędzonego wspólnie czasu. Finał trasy był na boisku Świtezi, gdzie można było chwilkę odpocząć po trasie pełnej wrażeń i zagadek, albo też pograć w piłkę, pobiegać i po prostu dobrze się bawić. W piątek w ekspresowym tempie minęło pierwszych pięć dni wakacyjnych zajęć. Dzieci przygotowywały muffinki, dekorowały własnoręcznie słodkości po czym wspólnie przy stole się nimi delektowały.  

Galeria

Licznik

1208581
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
310
462
1964
1203968
7086
21852
1208581
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 15:22:36

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook