• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

II tydzień lipca 2016

image1

 

Drugi tydzień wakacji z biblioteką rozpoczął się od pokazów mody letniej. 11 lipca dzieci jak na prawdziwym wybiegu przy muzyce prezentowały piękne stroje: suknie, płaszcze a także dodatki: kapelusze, krawaty, torebki.

We wtorek odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których wszyscy wykonywali pocztówki wakacyjne wraz z panią Dorotą. Następnie dzieci przeniosły się do Sali widowiskowej, gdzie została zorganizowana „plaża w mieście". Została zrobiona sztuczna plaża, parasole, piłki do skakania, muzyka. Dzieci miały również zorganizowany pokaz mody, podczas którego poczuli się jak na prawdziwym wybiegu. Na koniec każdy mógł schłodzić się zimnymi i smacznymi lodami. W środę odbyła się wycieczka do kina Helios we Wrocławiu. Dzieci do wyboru miały dwa filmy: „Tiny. Życie Violetty" oraz „Gdzie jest Dory?". Bardzo spodobały im się seanse. Wycieczka nie mogła się jednak obyć bez wizyty w McDonald's. Wszyscy wrócili z wycieczki uśmiechnięci i pełni pozytywnej energii. W czwartek w Sali pod Kasztanem na zajęciach plastycznych dzieci ozdabiały smoki wydzieranką z koloru papierowego. Następnie z powodu złej pogody, również w Sali pod Kasztanem odbyły się konkurencje sportowe na czas. Piątkowy dzień upłynął pod hasłem sztuki kulinarnej. Wraz z panią Anną Choiną wszyscy robili drożdżowe bułeczki z czym tylko chcieli, m.in. marmoladą, konfiturą z jabłek, czekoladą. Wszystkie dzieci zajadały się smacznymi bułeczkami.

Galeria

Licznik

1208540
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
269
462
1923
1203968
7045
21852
1208540
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 15:06:34

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook