• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

III tydzień lipca 2016

image1Trzeci tydzień wakacji z biblioteka rozpoczęliśmy od konkursu „Talenciaki". Dzieci prezentowały swoje talenty wokalne, taneczne, akrobatyczne.

We wtorek podczas zajęć plastycznych dzieci ukończyły swoje prace pod nazwą „wodny świat", a później wzięły udział w grze terenowej. W środę odbyła się wycieczka do Sobótki. Dzieci wykazały się nie lada wytrzymałością fizyczną wchodząc na szczyt góry Ślęży. Za pracę należy się nagroda, dlatego wędrówka została uwieńczona ogniskiem i pysznymi kiełbaskami, którymi wszyscy mogli się posilić po ekstremalnej przygodzie. W czwartek podczas zajęć plastycznych dzieci malowały na murze farbami swoja interpretację kosmosu. Pomysły były naprawdę ciekawe. Od planet, po kosmiczne stwory i okręty. Następnie wszyscy udali się na stadion Świteź, aby wykazać się umiejętnościami sportowymi w różnych konkurencjach, tj. biegi na czas, rzut woreczkiem na odległość, skok w dal itd. Każdy był zwycięzcą w tych konkurencjach, ponieważ wszyscy wykazali się ogromnym zaangażowaniem w wykonywanie czynności sportowe. Z medalami na szyi i uśmiechami na twarzach upłynął czwartkowy dzień wakacyjny w bibliotece. Ostatni dzień tygodniowych zajęć upłynął w tematyce pizzy i tańca. Na początku dzieci w Sali widowiskowej wraz z Olą Trzynogą ćwiczyły układy choreograficzne, aby następnie udać się do Sali pod Kasztanem. Tam mieli za zadanie pokolorować według uznania obrazek z pizzą. Prace były bardzo kolorowe i cieszyły oko. Jednak czym byłby dzień pizzy bez niej. Na koniec wszyscy delektowali się pizzą i wyszli z zajęć z uśmiechami na ustach i zadowolonymi brzuszkami.

Galeria

Licznik

1173321
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
569
601
7134
1162727
16304
18312
1173321
Your IP: 34.238.194.166
Server Time: 2019-08-24 12:35:23

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook