• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

IV_tydzien_lipca_2016

image1Czwarty tydzień wakacji z biblioteką rozpoczął się od zajęć tanecznych w Sali widowiskowej. Dzieci poprzez taniec wyrażały swoje emocje a na dodatek dobrze się bawiły.

Następnie wszyscy udali się do ogrodu biblioteki, aby pobawić się piłkami i hula-hopem. Podczas wtorkowych zajęć dzieci na zajęciach plastycznych wykonały projekt pod nazwą ''ptaszarnia'', a następnie w Sali widowiskowej prezentowały swoje aktorskie talenty. W środę W ramach comiesięcznej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" zaprosiliśmy dzieci spędzające wakacje z biblioteką, do głośnego czytania w plenerze. Początkowo w rolę lektora wcieliła się bibliotekarka z GBP, która przeczytała kilka wierszyków z tomiku Anny Paszkiewicz "A to Polska właśnie", później kolejno chętne dzieci włączały się w zabawę z żywym słowem czytając sobie nawzajem. W czwartek po zajęciach plastycznych na których dzieci wykonywały prace plastyczne z listewek i kartonów udaliśmy się na Orlik, aby obudzić w dzieciach sportowego ducha rywalizacji. Graliśmy w piłkę nożną i tenisa, a także spędziliśmy miło czas na placu zabaw. Piątkowe zajęcia były bardzo smakowite. Minęły pod hasłem „Kluski i kluseczki". Dzieci przygotowały naszyjnik i bransoletki z makaronu, a później zajadały się makaronem z serem, ketchupem, albo samym cukrem. Po zajęciach kulinarnych udały się do Sali widowiskowej, aby wspólnie z Olą Trzynogą ćwiczyć układy taneczne.

Galeria

Licznik

0984675
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
583
395
3005
977714
7594
17317
984675
Your IP: 35.175.182.106
Server Time: 2018-12-13 23:35:10

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook