• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

I tydzień sierpnia 2016

image1W sierpniu również zostały zorganizowane zajęcia wakacyjne. Pierwszy tydzień rozpoczął się od wizyty w Przedszkolu Miejskim. Z okazji Dnia Psa czytaliśmy w przedszkolu historyjki z nimi związane.

Po powrocie do biblioteki na plastyce, każdy mógł pokolorować pieski albo wybrać trudniejszą wersję pracy plastycznej, czyli wykleić je kolorowymi kartkami. W środę w ogrodzie biblioteki odbyło się „czytanie przy bibliotecznym kasztanie". Wszystkie dzieci miały okazję przeczytać fragment ulubionej książki. Po czytaniu udaliśmy się na plastykę, aby wykonać koty z talerzy tekturowych. Wszyscy mieli oryginalne i ciekawe pomysły na zrobienie zwierzaków. W czwartek na zajęciach ceramicznych wraz z artystą plastyk Elżbietą Janczak- Wałaszek wszystkie dzieci z dłutem w ręku wykonywały w glinie obrazki o różnej tematyce. Od domków po ślimaki. Następnie na dworze odbyły się zajęcia sportowe, dzięki którym dzieci mogły się odprężyć po zajęciach plastycznych i rozluźnić mięśnie.

Galeria

Licznik

1208652
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
381
462
2035
1203968
7157
21852
1208652
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 16:34:00

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook