• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Spotkanie pod okładką – K. Śmigielska

W ramach projektu „Wyprawy do głębi biblioteki „ w spotkaniu „Pod okładką" w dniu 30.09.2016 w świetlicy wiejskiej w Wyszonowicach, gdzie znajduje się filia biblioteczna GBP odbyło się spotkanie z pani ą Krystyną Śmigielską - pisarką, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, animatorką kultury.

Pani Krystyna opowiadała o tym jak została pisarką, o marzeniach, które mogą się spełnić w każdym wieku. „Warto próbować realizować swoje marzenia. Nawet te, które wydają nam się całkowicie nierealne. Jeżeli przyłożymy się do nich, jeżeli będziemy konsekwentni mogą się spełnić". Powieści Krystyny Śmigielskiej zawierają zawsze głębsze myśli, w przypadku twórczości dla dzieci dydaktyczne, wyrażane poprzez zabawę i trzymającą w napięciu fabułę. Uczestnicy poznali Teklę, porcelanową lalkę, która jest jedną z bohaterek książek dla dzieci autorki. Podczas spotkania z czytelnikami pani Krystyna nie tylko promowała swoją twórczość, ale także rozwijała wrażliwość na słowo, jego liczne uwikłanie, obrazowość i dźwięk. Dzieci uczy wrażliwości na piękno świata, dorosłych na piękno literatury. Należy do grona pisarzy, których znakiem rozpoznawczym jest niekonwencjonalne i niezawodne poczucie humoru. Pod koniec wizyty uczestnicy mieli możliwość nabycia książki pisarki z dedykacją dla siebie.

Licznik

0984573
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
481
395
2903
977714
7492
17317
984573
Your IP: 35.175.182.106
Server Time: 2018-12-13 22:07:33

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook