• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Spotkanie pod okładką – K. Śmigielska

W ramach projektu „Wyprawy do głębi biblioteki „ w spotkaniu „Pod okładką" w dniu 30.09.2016 w świetlicy wiejskiej w Wyszonowicach, gdzie znajduje się filia biblioteczna GBP odbyło się spotkanie z pani ą Krystyną Śmigielską - pisarką, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, animatorką kultury.

Pani Krystyna opowiadała o tym jak została pisarką, o marzeniach, które mogą się spełnić w każdym wieku. „Warto próbować realizować swoje marzenia. Nawet te, które wydają nam się całkowicie nierealne. Jeżeli przyłożymy się do nich, jeżeli będziemy konsekwentni mogą się spełnić". Powieści Krystyny Śmigielskiej zawierają zawsze głębsze myśli, w przypadku twórczości dla dzieci dydaktyczne, wyrażane poprzez zabawę i trzymającą w napięciu fabułę. Uczestnicy poznali Teklę, porcelanową lalkę, która jest jedną z bohaterek książek dla dzieci autorki. Podczas spotkania z czytelnikami pani Krystyna nie tylko promowała swoją twórczość, ale także rozwijała wrażliwość na słowo, jego liczne uwikłanie, obrazowość i dźwięk. Dzieci uczy wrażliwości na piękno świata, dorosłych na piękno literatury. Należy do grona pisarzy, których znakiem rozpoznawczym jest niekonwencjonalne i niezawodne poczucie humoru. Pod koniec wizyty uczestnicy mieli możliwość nabycia książki pisarki z dedykacją dla siebie.

Licznik

1208564
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
293
462
1947
1203968
7069
21852
1208564
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 15:08:39

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook