• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

Ogłoszenia

Sprawdź co nowego w bibliotece

zobacz ogłoszenia

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017

image4W tym roku ze względu na remont biblioteki, wiązowski finał WOŚP odbył się w Zespole Szkół Publicznych w Wiązowie. Program tego dnia był bardzo napięty, prowadzące: dyrektor biblioteki Magdalena Krupa oraz nauczycielka Katarzyna Krzyszczuk, musiały pieczołowicie czuwać aby wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Na scenie ze świątecznym repertuarem wystąpili uczniowie z wiązowskiej szkoły i maluch z przedszkola miejskiego. Akcję uświetniła gra na instrumentach dzieci ze szkoły muzycznej oraz tańce nastolatek z grupy tańca nowoczesnego działającej przy bibliotece. Nie zabrakło również śpiewów chóru Uniwersytetu III Wieku „Skrzydła Ateny”. Uczestnicy WOŚP-u mogli korzystać przez cały czas trwania imprezy z kawiarenki z napojami i ciastami. W przerwach między występami odbywała się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez lokalnych darczyńców. Dzięki dobroczynności mieszkańców gminny Wiązów wolontariuszom udało się zebrać do puszek 8404,72 zł.

 

 W tym roku ze względu na remont biblioteki, wiązowski finał WOŚP odbył się w Zespole Szkół Publicznych w Wiązowie. Program tego dnia był bardzo napięty, prowadzące: dyrektor biblioteki Magdalena Krupa oraz nauczycielka Katarzyna Krzyszczuk, musiały pieczołowicie czuwać aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Na scenie ze świątecznym repertuarem wystąpili uczniowie z wiązowskiej szkoły i maluch z przedszkola miejskiego. Akcję uświetniła gra na instrumentach dzieci ze szkoły muzycznej oraz tańce nastolatek z grupy tańca nowoczesnego działającej przy bibliotece. Nie zabrakło również śpiewów chóru Uniwersytetu III Wieku „Skrzydła Ateny”. Uczestnicy WOŚP-u mogli korzystać przez cały czas trwania imprezy z kawiarenki z napojami i ciastami. W przerwach między występami odbywała się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez lokalnych darczyńców. Dzięki dobroczynności mieszkańców gminny Wiązów wolontariuszom udało się zebrać do puszek 8404,72 zł.

Licznik

0716293
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
488
522
1475
711460
13393
15466
716293
Your IP: 54.224.155.169
Server Time: 2017-10-24 09:35:21

Partnerzy

Biblioteka bierze udział w programie Akademia Orange dla bilbiotek

orange

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europejski fundusz 1a

Europejski fundusz rolny may

Urząd Miasta i Gminy Wiązów

wiazow 1

Cała Polska Czyta Dzieciom

cpcd2

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  

Ministerstwo Kultury

Facebook