• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017

image4W tym roku ze względu na remont biblioteki, wiązowski finał WOŚP odbył się w Zespole Szkół Publicznych w Wiązowie. Program tego dnia był bardzo napięty, prowadzące: dyrektor biblioteki Magdalena Krupa oraz nauczycielka Katarzyna Krzyszczuk, musiały pieczołowicie czuwać aby wszystko odbyło się zgodnie z planem.

Na scenie ze świątecznym repertuarem wystąpili uczniowie z wiązowskiej szkoły i maluch z przedszkola miejskiego. Akcję uświetniła gra na instrumentach dzieci ze szkoły muzycznej oraz tańce nastolatek z grupy tańca nowoczesnego działającej przy bibliotece. Nie zabrakło również śpiewów chóru Uniwersytetu III Wieku „Skrzydła Ateny”. Uczestnicy WOŚP-u mogli korzystać przez cały czas trwania imprezy z kawiarenki z napojami i ciastami. W przerwach między występami odbywała się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez lokalnych darczyńców. Dzięki dobroczynności mieszkańców gminny Wiązów wolontariuszom udało się zebrać do puszek 8404,72 zł.

 

 W tym roku ze względu na remont biblioteki, wiązowski finał WOŚP odbył się w Zespole Szkół Publicznych w Wiązowie. Program tego dnia był bardzo napięty, prowadzące: dyrektor biblioteki Magdalena Krupa oraz nauczycielka Katarzyna Krzyszczuk, musiały pieczołowicie czuwać aby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Na scenie ze świątecznym repertuarem wystąpili uczniowie z wiązowskiej szkoły i maluch z przedszkola miejskiego. Akcję uświetniła gra na instrumentach dzieci ze szkoły muzycznej oraz tańce nastolatek z grupy tańca nowoczesnego działającej przy bibliotece. Nie zabrakło również śpiewów chóru Uniwersytetu III Wieku „Skrzydła Ateny”. Uczestnicy WOŚP-u mogli korzystać przez cały czas trwania imprezy z kawiarenki z napojami i ciastami. W przerwach między występami odbywała się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez lokalnych darczyńców. Dzięki dobroczynności mieszkańców gminny Wiązów wolontariuszom udało się zebrać do puszek 8404,72 zł.

Licznik

1208630
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
359
462
2013
1203968
7135
21852
1208630
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 16:00:18

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook