• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Dzień kobiet 2017 – spotkanie autorskie

image4Po raz kolejny w wiązowskiej bibliotece zostało zorganizowane spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Kawa, ciasto, rozmowy i miła atmosfera ... to kobiety lubią najbardziej.


Na początku wszystkich zebranych powitała dyrektor biblioteki Magdalena Krupa oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wiązów Jerzy Krochmalny, który złożył również życzenia wszystkim paniom. Po oficjalnych przemówieniach przyszedł czas na część artystyczną i tak na scenie pojawił się chór Uniwersytetu III wieku „Skrzydła Ateny". Później rozpoczęło się spotkanie z autorką dobrze znaną naszym czytelniczkom pisarką Aleksandrą Tyl. Autorka: "Magiczne lato", "Karmelowa jesień", "Aleja bzów", "Miłość wyczytana z nut" zrobiła bardzo miłe wrażenie na słuchaczach. Podzieliła się refleksjami na temat nie tyko warsztatu pisarskiego ale również życia osobistego. Opowiedziała o podróżach, które ją inspirują do pisania, o ciekawości świata i otwartości do ludzi, bo na podstawie poznanych osobowości buduje fikcyjne postacie swo0ich utworów. Na końcu każdy miał szansę kupić książkę, zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z pisarką.

Licznik

1208584
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
313
462
1967
1203968
7089
21852
1208584
Your IP: 3.227.233.78
Server Time: 2019-10-17 15:23:48

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook