• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Pierwszy tydzień wakacji 2017

image3Wakacje z biblioteką rozpoczęły się 3 lipca. Rozkład zajęć tygodniowy jest tak zaplanowany aby każde dziecko znalazło coś ciekawego dla siebie. Pierwszy tydzień upłynął pod znakiem kreacji twórczych.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w projekcie architektonicznych. Budowały zamki, wspaniałe obiekty, domy z różnej wielkości pudeł i pudełek. Miały również okazje zajrzeć do środowiska zwierząt i roślin, tworząc z kolorowego papieru egzotyczną ptaszarnię i podwodny świat. Dzieci lubią zajęcia, na których muszą uruchomić wyobraźnię i wrażliwość estetyczną. Po ćwiczeniach na koncentrację przyszedł czas na warsztaty uruchomiające aktywność fizyczną. Dzieci uczyły się tańca nowoczesnego oraz brały udział w konkurencjach sportowych. Był czas również na sztukę kulinarną, na warsztaty które dzieci najbardziej lubią. Tym razem młodzi kucharze zagościli w muffinkowie, w świecie przepysznych babeczek. Tradycyjnie nie mogło obyć się bez wycieczki. Tym razem był to rajd szlakiem wzgórz strzelińskich. Trasa rozpoczęła się w Henrykowie, do którego uczestnicy dotarli koleją. Pociąg okazał się największą frajdą, bo większość dzieci jak się przyznała, nie miała jeszcze możliwości skorzystać z tego środka transportu. Prawdziwy survival rozpoczął się po wejściu na pieszy szlak, przez prawie 17 km był tylko las i kamieniste ścieżki. Dzieci zmagały się z własnymi słabościami ale w końcu po 4 godz. i 21 minutach, po przejściu 16,82 km, po wspinaczce 232 m w górę, po utracie 1292 kalorii ze średnią prędkością 3,86 km na godzinę uczestnicy dotarli szczęśliwie na Gromnik.

Galeria

Licznik

1208710
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
439
462
2093
1203968
7215
21852
1208710
Your IP: 3.85.245.126
Server Time: 2019-10-17 17:37:03

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook