• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Drugi tydzień wakacji 2017

image1Kolejny tydzień rozpoczęliśmy na sportowo. Biegi przełajowe i rywalizacja to jest to co dzieci lubią najbardziej. Świadomość, że można być lepszym od kolegi, sprawia że dzieci chętnie uprawiają sport. A uznanie i drobne upominki dowartościowują i sprawiają zadowolenie młodych sportowców.

W tym tygodniu nie zabrakło również twórczości plastycznej. Dzieci tworzyły z różnych materiałów i mieszaną techniką czarodziejskie drzewa oraz rozety z własnym imieniem. Tym razem dzieci miały także możliwość popracować z gliną, która jest bardzo absorbującym i ciekawym tworzywem do ręcznego formowania wyrobów ceramicznych. Na zajęciach kulinarnych w tym tygodniu było zdrowo i kolorowo. Na warsztat wzięliśmy owoce sezonowe, z których dzieci przyrządzały pyszne sałatki i ozdobny. Tradycyjnie zorganizowany był również pokazy mody letniej. Dzieci uwielbiają się stroić i prezentować się później na scenie w świetle jupiterów. Oczywiście i tym razem pomyśleliśmy o wycieczce. W środę pojechaliśmy do kina do Wrocławia na pełna humoru bajkę „Gru, Dru i Minionki".

Galeria

Licznik

1185734
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
27
219
246
1182658
6091
22626
1185734
Your IP: 34.236.170.48
Server Time: 2019-09-16 02:07:59

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook