• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Katalog

Przeglądaj zasoby biblioteki                                                                                                                                                                               Przejdź do katalogu

Harmonogram

Tutaj znajdziesz plan naszych działań

sprawdź harmonogram...

Galeria

Zobacz zdjęcia z organizowanych przez nas imprez

przejdź do galerii...

Facebook

Partnerstwo dla Książki 2018

blog zdjcieW czerwcu 2018 roku biblioteka pozyskała środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z projektu Partnerstwo dla Książki 2018 na zadanie „Powiększamy zasięg", który będzie realizowany do końca roku. Całkowity koszt działań wyniesie 30 594 zł, w tym środki pozostające w dyspozycji Ministra to kwota 20 720 zł.


Projekt skierowany jest do mieszkańców Gminy Wiązów zwłaszcza do dzieci, młodzieży i seniorów. Zadania realizowane są na terenie Wiązowa i 5 sołectw w formie 6 zróżnicowanych zadań: Osobista historia Wiązowa, Wizyta w Baśnioborze, Wyszukane–wyśpiewane, Gotuj z książką, Droga do teatru, Blogosfera, obejmujących: warsztaty, spotkania, koncerty, przedstawienia teatralne, tworzenie literatury, bloga i pop up booka. Tym samym poszerzając obszar działania, przez innowacyjne, niekonwencjonalne rozwiązania kulturotwórcze, rozwijając uczestników i bibliotekarzy. Połączenie literatury z działaniami animacyjnymi z udziałem nowoczesnych technologii pozwoli uczestnikom, nabyć nowe kompetencje: społeczne, osobowe, artystyczne, literackie. Nowe działania zwiększą zakres usług biblioteki, jako ośrodka integracji i kultury oraz wzmocnią udział literatury w życiu uczestników. Umożliwią uczestnictwo w przedsięwzięciach kulturalnych o wysokiej randze artystycznej.
https://powiekszamyzasieg.blogspot.com/2018/07/zaczynamy-powiekszac-zasieg.html

 Instytut-Ksiki-logo     Logo MKiDN RP   NPRCz

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Licznik

1185728
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W ostatnim tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
21
219
240
1182658
6085
22626
1185728
Your IP: 34.236.170.48
Server Time: 2019-09-16 02:02:24

Partnerzy

Nasze blogi

profilowe

Wiązowskie pisanie

Powiększamy zasięg

 

Biblioteka Narodowa

Biblioteka Narodowa

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Narodowy Program

  Logo MKiDN RP

insytut ksiazki

 

Facebook